Free cookie consent management tool by TermsFeed

Astech Food Machinery

Astech er en Spansk produsent av automatiske bandsager og tilhørende utstyr.
Kan leveres bl. a. med høy-presisjons system som gir lik vekt på stykkene.
Kan også leveres med «twin cut system», for økt produktivitet.
Hygienisk design vektlagt.
Passer godt til store og mellomstore produksjoner av frosne eller tørkede produkter.
Mange referanser fra næringsmiddelindustri.
Maksimal sikkerhet/HMS ivaretatt med Astech´s automatsager!

NB: vi har stort lager av sagblad til alle våre sagmodeller, ta kontakt ved behov!

Produkter

Automatsager

Automatsager for ferske, frosne og tørkede produkter, med og uten bein. Kompakte og robuste maskiner med høy produktivitet og stor nøyaktighet på kuttbredde på stykkene. HMS vennlig med maks sikkerhet for operatører!

Les mer

Porsjonskutter

Presisjonsvekt-sager med skannesystem: produserer stykker med lik vekt. Med disse porsjonskutterne slipper man å tine produktet sitt for oppdeling i fastvekt stykker. Kutt f.eks laks i stykker med fast vekt direkte i frossen tilstand. Høy HMS standard med maks sikkerhet for operatører med lukkede maskinløsninger. Enkel rengjøring - hygienisk design. Justerbar hastighet. Lagring av 50 produkter/kutt typer. Kontakt oss for mer info!

Les mer

Terningkutter

Effektiv terningkutting av frosne produkter i blokk med eller uten bein. Kan kutte frosne produkter helt ned i -21 grader celsius. Kompakt og robust maskin med høy produktivitet. Mulig å kutte i flere størrelser/formater. Høy HMS standard med maks sikkerhet for operatører,

Les mer

Splittesager

Designet for langsgående kutt av produktet. Kompakt maskin som tar liten plass. Høy sikkerhet for operatører Hygienisk design gir enkelt renhold. For ferske og frosne produkter, med og uten bein, kjøtt eller fisk.

Les mer